Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Beste, ik werk met win7, mijn mozilla firefox werkt heel goed, juist als ik deze afsluit komt na een tijdje dit schermpje voor.
Weet iemand hoe dit komt of hoe ik dit kan gedaan maken, ik denk dat het na de update firefox van gisteren was.
mvg
Ed
Ik vraag me af of dit door Firefox komt, omdat dit pas gebeurd bij het afsluiten.
Gebruik je misschien Thunderbird ? Dan denk ik dat daar het probleem zou kunnen liggen.
Ik vraag me af of dit door Firefox komt, omdat dit pas gebeurd bij het afsluiten.
Gebruik je misschien Thunderbird ? Dan denk ik dat daar het probleem zou kunnen liggen.
zelf heb ik zo iets nog niet tegengekomen onder Firefox...
en mocht ik dit wel ondervinden dan zou ik eerst de Firefox resetten ...
tevens vraag ik me ook af of dit de laatste versie is m.a.w. Firefox 37.0.1
Ja is deze versie 37.0.1, is ook de 1ste keer dak zo iets meemaak, hoe doe ik best een reset, verwijderen en terug installeren?
Sorry ben niet zo goed in al die dingen (ouderdom denk ik)
Is opgelost, het was te wijten aan een add-ons voor de id-kaartlezer, heb herinitialiseren gedaan en alles is ok.
Aan iedereen bedankt voor de reakties.
Ed
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.