Online apps Belfius kaartlezer met usb kabel

Denk hier in Vlaanderen dat er ook wel gebruikers zijn die bij Belfius klant zijn. Altijd tevreden geweest over het gebruik met kaartlezer met usb kabel, enkel pin nodig om aan te melden en transacties te doen. Nu in Windows 11 krijg ik dit niet aan de praat, steeds foutmelding. van Belfius deze oplossing gekregen, wel het werkt nog niet. Nu gebruik ik wel meestal Itsmi in plaats van de kaartlezer maar sommige zaken moet je met de kaartlezer uitvoeren. nu wel nog een Win 10 computer en daar werkt dit probleemloos. Ik vraag me dus af of iedereen zomaar de oplossing kan uitvoeren als je niks van computer afweet. Nog iemand met dit probleem?
1755078960343.png

De installatie van de kaartlezersoftware 'DIGIPASS Native Bridge' faalt. De Digipass Native Bridge wordt niet geïnstalleerd op uw computer en u krijgt de foutboodschap: Error '0x80070643'.

Er zijn twee oplossingen (het is aan te bevelen de oplossingen te laten uitvoeren door iemand die gewoon is met technische procedures in computers te werken) :

  1. verbinden met een andere wifi (bij familie, vrienden, buren) en dan de installatie uitvoeren of de computer verbinden met een mobiele hotspot
  2. stap 2 uitvoeren van artikel OneSpan KB 120223 voeg een locale DNS lookup toe in het hosts bestand?
De stappen kort uitgelegd:

  1. Klik in de zoekbalk of het icoon in de vorm van een vergrootglas / cirkel aan de linkerkant van de werkbalk.
  2. Typ Kladblok of Notepad. Het kladblok verschijnt in het zoekscherm.
  3. Klik met de rechtermuisknop op het kladblok en kies de optie Als administrator uitvoeren.
  4. Klik op het tabblad Bestand en vervolgens op Openen.
  5. Volg deze weg om het HOSTS-bestand te openen vanaf het kladblok: (Deze PC) C:\Windows\System32\drivers\etc
  6. Klik 2x op het bestand hosts om het bestand te openen.
  7. Klik onderaan de laatste lijn in het bestand.
  8. Voer het IP-adres in: 127.0.0.1.
  9. Druk op de Tab (?) toets om ruimte toe te voegen.
  10. Voer de domeinnaam in: localhost.vdsnb.com.
  11. Klik in de menu van het kladblok op het tabblad Bestand en vervolgens op Opslaan. (Sla het bestand op dezelfde locatie op!)?
Biedt dit geen oplossing, dan kan u zich aanmelden

  • met de kaartlezer zonder USB-kabel
  • met itsme
 
PhilipV, de QR code scannen is met de Crelan kaartlezer niet met de Belfius, en ja de Belfius kaartlezer met usb kabel werkt wel met de software die je moet installeren om die te gebruiken met je ID voor de overheid werkt al jaren van de tijd voor Itsme.
Belfius kaartlezer met kabel bestaat al meer dan 11 jaar hé, Itsme bestond toen niet.
Hoop dat dit een beetje duidelijk is, Belfius kaartlezer werkt dus als gewone kaartlezer en als kaartlezer voor de bank.
Dit is de software om als ID kaart te lezen voor de overheid in België.
https://eid.belgium.be/nl
 
vraag blijft : hoe scan je een QR code met een kaartlezer die helemaal geen camera heeft ?
Ik ben klant bij Crelan én bij Belfius, maar geen van beiden kan scannen.

Mag ik je probleem (zie #1) dan als opgelost beschouwen en dit hier afsluiten ?
 
hihi... nog nooit gezien, maar idd.
En er is door Crelan bij mijn weten nooit een woord uitleg gegeven hoe je die scanner gebruikt...
Maar ik kan het al raden, waarschijnlijk op dezelfde manier als met smartphone als je op PC je banking oproept.

Overigens totaal onbegrijpelijk dat ze niet gewoon doen zoals elke andere bank.

PS : als je probleem er nog is, laat ik het openstaan.
Er is al héél véél gezegd hierboven, maar wie weet kan iemand er nog de gouden tip aan toevoegen (-;
 
Terug
Bovenaan