Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Hallo, heeft er iemand weet van een goede gratis bezoekersteller? Vroeger gebruikte ik MOTIGO maar die is heden al een tijdje verdwenen van het net, mvg,
telenet, heb al enkele uitgeprobeerd maar die zijn niet zo overzichtelijk als indertijd Motigo; o.a. Sticky, Statcounter (nu betalend), google analitycs ,...
Als je je website wil behouden moet je SNEL gaan migreren naar een andere hosting en dan zou je best opteren voor een 'dedicated hosting', m.a.w. een bedrijf dat hosting specifiek aanbiedt. (Zie de link bovenaan rechts op dit forum voor onze hosting provider)
En daarbij kan je dan bij het afsluiten van een abonnement op de website van de hoster van je keuze zien welke statistieken hun hosting ondersteund.
Norton is een beveiligingssuite, géén web hoster...
Google (chrome veronderstel ik ) is een browser, géén web hoster.
Zo komen we er niet ...
anders gezegd : naar welke server copieer je je website eens je die lokaal op je PC hebt aangepast ? Die serverruimte huur je bij een hoster en ik moet weten welke hoster om even te kijken wat die in zijn pakket zitten heeft.
Nee, geen Google chrome, allen de 15Gb website ruimte per emailadres ingelogd in Google, bij Norton kreeg ik nu gratis bij mijn abo een webruimte van 50 GB
sorry, maar dat kan niet ... een website adres verwijst naar een domein op een server.
Maar ik begin te vermoeden dat je het helemaal niet als website gebruikt maar als cloud-opslag.
En dan zijn er géén bezoekers, buiten jezelf ... hebben statistieken dus ook géén zin.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.