Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Hallo Kreeg gisteren een update binnen van win 11 met herstart nadien.Ik wil vandaag spotnet openen en dat lukt niet meer .
Zou dat van de update van MS kunnen liggen of is er meer aan de hand
Niet helemaal onverwacht - wij gaan immers in meerderheid te rade bij Spotnet.nl vermoed ik ... en die mirror-site heeft ondertussen een reputatie van slechte opvolging.
Bij het aanmelden/openen van Spotnet kreeg ik ook de melding van een update naar die versie 1.9.2.0. Ik heb die uitgevoerd en alles blijft prima werken hoor. Ik merk ook niet direct een verschil met de versie 1.9.1.1
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.