Indien je de originele moederbord cd niet hebt dan gewoon alles downloaden van deze pagina:
http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=249
en op een cd branden voor later, zoals je van plan bent.
Wat je echt wel nodig zal hebben de volgende keer is,
- Realtek ALC Series AC97 Audio Driver
(voor je geluidskaart indien je gebruik maakt van de onboard soundcard, indien niet, niet installeren dan)
- NVIDIA nForce4 System Drivers
(deze heb je nodig voor alles wat op je moederbord vast zit, dus ook voor je onboard netwerkkaart)
---------------
Wat je mogelijks niet nodig hebt,
- nVidia nForce3/4 SATA RAID Driver (For floppy driver)
(opletten met deze, als je géén sata schijven in raid draait, NIET installeren, dit zou je systeem in ernstige moelijkheden kunnen brengen!)
- AMD Cool and Quiet Driver
(dit is iets wat niet altijd goed is voor het systeem, is systeem afhankelijk en kan vastlopers en bleu screens veroorzaken indien iets niet compatible is of als je ook nog andere energie besparende programma's gebruikt)
-----------------------
Maar als je aan de originele moederbord cd geraakt bent dan vergelijk je misschien best eerst op die cd welke versie's of datum's de drivers hebben met die op de bovenstaande pagina, mogelijks zijn die identiek en hoef je niks te downloaden.
Verder, voor eigenlijk goed te zijn heb je ook nog de processor driver nodig van de AMD website, maar daarvoor moeten we eerst weten welke processor je juist hebt om zeker te zijn welke driver(s) je nodig hebt.