sneltoets favorieten

Status
Niet open voor verdere reacties.

RichKE

Geregistreerd lid
"Surf je vaak naar dezelfde website met Internet Explorer? Geef hem dan een sneltoets.Klik op de knoppenbalk op de knop Toevoegen aan de werkbalk Favorieten en klik daarna met de rechtermuisknop op de zopas aangemaakte favoriet (op de knoppenbalk). Kies Eigenschappen, ga naar het tabblad Webdocument en klik op het vakje naast Sneltoets. Selecteer een sneltoets en sla de favoriet op."

Dat is er gebeurd, maar nu is er aan die favoriet het cijfer 1 gegeven met als gevolg dat elke keer je 1 drukt die site ook opengaat. Ik heb dat willen terug zetten, maar bij eigenschappen tabblad Webdocument staat in het vakje sneltoets "geen" ipv 1 en dus kan ik dit ook niet veranderen. Kan ik IE terug herstellen naar gisteren of zo iets?
 
klik op het tandwieltje rechts boven ...
kies internet opties ..gevolgt door de tap geavanceerd
je ziet de button opnieuw instellen deze dien je aan te klikken indien je de IE browser opnieuw wenst in te stellen ...
je krijgt van windows uit een waarschuwing , negeer deze en ga verder met je bewerking .....
of dit het probleem zal verhelpen met jouw sneltoets ?

mocht het niet geholpen hebben , dan kun je een herstelpunt terug zetten , ...
open in je configuratischerm ...je onderhoudscentrum en klik op herstel
 
Laatst bewerkt:
ik heb dus een herstelpunt teruggezet omdat de eerste optie het niet deed en dat heeft blijkbaar geholpen, bedankt voor de hulp en nu mag er wel een slotje op(lachen)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Vergelijkbare onderwerpen

Reacties
4
Weergaven
3K
Reacties
4
Weergaven
477
Reacties
20
Weergaven
3K
  • Gesloten
  • Vraag Vraag
Reacties
2
Weergaven
531
Reacties
11
Weergaven
1K
Reacties
0
Weergaven
376
Reacties
0
Weergaven
412
Terug
Bovenaan