Windows 11 schijfbeheer

Status
Niet open voor verdere reacties.
hallo, deze week een update gedaan van windows11 naar 22H2, zonder problemen. alles werkt naar behoren, dus maak ik een backup met Macrium Reflect.
als ik macrium reflect open zie ik dat er vijf partities op mijn ssd schijf staan en één in het rood. in schijfbeheer staan er maar 4.
de backup werkt prima.
eerder is mij dat niet opgevallen.
is er iemand die daar een woordje uitleg kan over geven aub?
zie bijlage.

met dank
 

Bijlagen

  • schijfbeheer.jpg
    schijfbeheer.jpg
    78.4 KB · Weergaven: 147
Dat klopt toevallig in dit vb. maar heeft er niets mee te maken.
De vorige antwoorden zijn juist : het rood komt tevoorschijn om te melden dat die partitie bijna vol is.
Wat PhilipV schrijft is pertinent juist.

Mijn oprechte excuses voor het inbreken in de discussie met post #11.
Wat ik er schreef is bovendien onjuist, maar ik kan #11 helaas niet meer bewerken.
Minitool kan een letter toewijzen aan de rode partitie. Als gevolg wordt deze meteen WEL worden gezien, zowel door Verkenner als in Terminal. (Ik had in Minitool niet geklikt op knop ‘Toepassen’)

Op die partitie heb ik enkele eigen bestanden gezet. Maar méér is er niets wat op een herstelpartitie zou kunnen duiden.

Ik neem de gelegenheid te baat om te melden dat er een forum bestaat dat exclusief is besteed aan Macrium Reflect
Macrium Support Forum
 
Op die partitie heb ik enkele eigen bestanden gezet. Maar méér is er niets wat op een herstelpartitie zou kunnen duiden.
lees eens de vorige berichten na ..de partitie ID is 0x27PQservice dit is uitsluitend voor het systeem gereserveerd met name voor een herstel partitie
*het is niet de bedoeling om deze een letter toe te wijzen en er vervolgens data op weg te schrijven !
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan