Kan het zijn dat je installaties en backup's van PC's op OneDrive door elkaar gebruikt in je vraag ?
Ik kan me er niets bij voorstellen dat je zou kunnen kiezen bij installatie van een nieuwe PC met Windows 10 uit 4 vorige installaties uit je OneDrive.
Wat wel kan is dat je 4 backup's ziet staan als je die daar hebt aangemaakt.
Bij installatie van een 'nieuwe PC' kan je kiezen uit versies, niet uit installaties.
Als je idee zou zijn om met de backups van vorige installaties, die je op OneDrive hebt opgeslagen ... dat is géén goed idee. Verschillen in de componenten en drivers tussen oude en je nieuwe PC kan leiden tot onbruikbaarheid. Je kan het proberen maar de kans is erg klein dat het lukt.
Wat het verwijderen betreft van een of meerdere backups uit je OneDrive, dat is een no-brainer : gewoon verwijderen/delete van de bestanden of folders doet de klus.