Status
Niet open voor verdere reacties.

WaWa

Medewerker
Forumleiding
...,

Als ik naar de Taakplanner ga krijg ik een kanjer van een foutmelding: » Google Software Updater: de taakafbeelding is beschadigd of er is mee geknoeid «

Ik zou niet weten wanneer ik er mee geknoeid heb...

Hoe kan ik dat herstellen?

Bedankt op voorhand.

WW
 

Qtex

Beheerder
Forumleiding
Admin
Ashampoo_Snap_2013.10.29_11h40m23s_003_.png deze melding krijg ik te zien bij het openen van de taakplanner maar klik ik op ok gaat deze dusdanig wel open .

ben je de admin .
 

WaWa

Medewerker
Forumleiding
Q.,
Hoe vind je dat toch allemaal terug? Er staan nogal wat voorstellen, maar jammer genoeg heeft mijn mirakeloplossing van toen nu niet geholpen. Ik zoek dus verder naar een oplossing. Blijkbaar ligt dat niet voor de hand.
Toch bedankt, maar kijk toch maar bij gelegenheid of er geen simpele oplossing bestaat om het in de Taakplanner zelf te corrigeren.
WW
 

J.W.

Steunend lid
Vip Lid

Qtex

Beheerder
Forumleiding
Admin
ik zie bij me wel de map google vemeld staan maar verder niets ...

ik moest in de program files x64 kijken daar zie ik dus de vermelding naar GoogleUpdate.exe vermeld staan en dit is een toepassing van 133kb
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan Onderaan